Ben je op zoek naar een 86 inch touchscreen voor jouw vergaderruimte? Het is ons doel dat onze klanten een touchscreen ook daadwerkelijk interactief gaan gebruiken. Hoe? In het bijzonder door de gebruikerservaring simpel te houden.
Deze totaalopstelling begint bij het presentatiescherm zelf: de Ctouch Riva. Het touchscreen van Ctouch werkt ten eerste intuïtief én is onderhoudsarm. De Ctouch 86 inch – Vast past perfect in de grotere vergaderruimtes en wordt daarnaast gekenmerkt door:
Deze totaaloplossing bestaat uit de Ctouch Riva 86 inch, een muurbeugel en een Windows Ops pc (i5 processor) inclusief office 2021. Ook de complete installatie is in deze totaaloplossing opgenomen. Aansluitend aan de installatie geven we graag uit uitleg over de functies van de producten.
Ruim 98 procent gebruikt als besturingssysteem windows. Om ervoor te zorgen dat onze klanten een touchscreen interactief gaan gebruiken, houden we de gebruikerservaring eenvoudig. Het touchscreen is voorzien van een Ops pc (ingebouwde Windows Pc), die je kunt zien als het brein van het scherm. Het is mogelijk om het touchscreen interactief te gebruiken m.b.v. de interactieve functies van windows. Hierbij kan je denken aan het microsoft whiteboard en powerpoint. Kortom, de Ops pc biedt jouw collega’s interactieve mogelijkheden binnen bestaande programma’s. Ter illustratie vind je hieronder een filmpje van de mogelijkheden.
Het is met de Ops pc tevens mogelijk om via Wifi direct het beeld van een laptop, tablet of smartphone draadloos naar het scherm te streamen. Dit kan met Apple, Windows en Android apparaten.
De Ops pc is voor het maken van videoconferences erg aan te raden. Het videoconference systeem (zoals een Logitech Rally x Epos) is direct aangesloten op de Ops pc, waar je een videogesprek kunt starten via bijvoorbeeld Microsoft Teams of Zoom. De Logitech Rally camera is een UHD camera met een 15 x optische zoomfunctie. Het is mogelijk om de camera mechanisch te pannen, kantelen en tillen met een bereik van 130° in de breedte en 80° in de hoogte.
Wil je de producten ook graag laten installeren? Geen enkel probleem! Wij laten het presentatiescherm namelijk volledig gebruiksklaar achter; zo hoort bij de installatie:
Na de aanschaf leggen wij dus alle functies van het presentatiesysteem & windows 10/11 (touch functies) uit, zodat het scherm direct volledig benut kan worden. Ben je benieuwd naar wat andere klanten van ons vinden? Op Trustpilot vind je diverse beoordelingen van klanten die jou voor zijn gegaan!
Schermdiagonaal: | 86 inch | 218 cm |
Mobiele opstelling: | Nee |
Maximale kijkafstand: | 8 meter + |
Resolutie | Ultra HD (3840 x 2160) |
Garantie | 3 jaar on site |
OPS PC | Inclusief Windows 10/11 |
Draadloos delen | iOS, Miracast, Android |
Aantekeningen in PDF bestanden en afbeeldingen | Ja |
Draadloos toetsenbord + muis | Ja |
Office 2021 | Ja |
Remote management beheer | Ja |
Touch techniek | Adaptive touch 32 punts |
Schermuitvoering | Anti reflectieglas |
Energielabel | F |
VESA maat in mm | 800 x 600 mm |
Afmeting (B x H x D) mm | 1.972 x 1.157 x 104 |
Helderheid cd/m² | 350 |
Contrast ratio | 1200:1 |
Kijkhoek graden | 178° / 178° |
Video input digitaal | DisplayPort, HDMI 3x, USB-C |
Video input analoog | RGB (VGA) 1x |
Video output | HDMI |
Audio output | Mini Jack 3,5mm, S/PDIF |
Audio input | Mini Jack 3.5mm |
Aansluitingen | RJ45, RS232, USB 2.0, USB 3.0, USB C |
Responstijd | 8 ms |
Gewicht kg | 73 |
Speakers | 2 x 80 Watt JBL |
Schermdiagonaal: | 86 inch | 218 cm |
Mobiele opstelling: | Nee |
Maximale kijkafstand: | 8 meter + |
exclusief btw
Op voorraad
Heb je advies nodig? Of ben je benieuwd wat we voor jou kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op via 010 – 800 9885.